GREEN PHYSIO
Κέντρο Φυσικοθεραπείας Σωτήρη Πατσαρούχα | Λαγονήσι - Καλύβια Αττική
Το φυσικοθεραπευτήριό μας GREEN PHYSIO λειτουργεί στο Λαγονήσι, από το 2004, προσφέροντας σύγχρονες υπηρεσίες μελέτης, διάγνωσης, αποκατάστασης ποικίλων παθήσεων και τραυματισμών με ασφάλεια και επαγγελματισμό.
Ο επικεφαλής φυσικοθεραπευτής της ομάδας μας Σωτήρης Πατσαρούχας είναι καθηγητής Φυσικής Αγωγής, καθώς και μέλος του Πανελληνίου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών και μέλος Ε.Φ.Ε.Α. με πολυετή εμπειρία και γνώση στον τομέα του manual therapy.
Η ομάδα μας συμπληρώνεται από εξειδικευμένο προσωπικό, με συνεχή εκπαίδευση σε διάφορους τομείς της φυσικοθεραπείας, που εγγυάται άμεση και αποτελεσματική αποκατάσταση των περιστατικών μας.
Το φυσικοθεραπευτήριό μας διαθέτει άνετους και ειδικά διαμορφωμένους χώρους υποδοχής, θεραπείας και άσκησης για τα περιστατικά μας, καθώς βρίσκεται σε ισόγειο χώρο, χωρίς σκαλοπάτι, εξασφαλίζοντας εύκολη πρόσβαση των ασθενών και είναι χωρισμένο σε 4 ανεξάρτητους χώρους θεραπείας.
|